Odsúdenie Jozefa Tisa – prečo skončil na šibenici
Asi iba strácam čas, keď tu diskutujem s rôznymi nevzdelancami. Ako mohol riadit vojenské operácie na Ukrajine z Nemecka, keď ani Londýn nebol v stave technicky riadiť SNP? Vysvetlite techniku. Používal poštové holuby alebo čo? To aj maršal Žukov mohol riadiť front rovno z gulagu. To že mnohí Ukrajinci nemali radi Sovietov, po hrôzach kolektivizácie sa tomu nedá čudovať. Podľa Vás asi internet mal ,lebo neviem, ako by to robil. V boji sa treba rozhodovať hneď a nemôže čakať niekto na príkazy zo zahraničia. Banderu by som porovnal skôr s Tisom s tým, že ten druhý mal z titulu svojej funkcie vačšieu možnosti a prenechal špinavú prácu inémi ako Pilát. . A ako si chcete vybudovať slobodu správnym spôsobom proti nemeckému gestapu a sovietskej KGB?A boli v druhej svetovej aj oveľa horšie príapady ako Vaši banderovci, tým však nevenujete pozornosť.