"...Mrzí ma, že tí, čo nám neveria, podporujú novotvary...“ ... to vôbec nie je pravda. Tí ktorí vám neveria vám proste neveria, nemusia podporovať nič iné. Ak neznášam fica, neznamená to že milujem matoviča, to vám ešte nedošlo? Človek môže neznášať obidvoch.


