Nezmysel. Môj príspevok vymazal, takže je jasné, že o cigánoch sa písať nesmie.
Nezmysel. Môj príspevok vymazal, takže je jasné, že o cigánoch sa písať nesmie.
Jediné čo zaručene dosiahnu bude, že naserú rodičov deciek...
Nebude to tým, že príslušníci niektorých etnických skupín potrebujú vytĺcť peniaze za každú cenu?
Dialóg sa na Slovensku chápe ako súboj z ktorého má výjsť jeden víťaz a jeden porazený. Kompromis sa tu neuznáva. Ak má osoba iný názor, začína sa kričať a pokračuje sa osobnými útokmi. Je to krajina morálnych úbožiakov.
Pochopil. Ale ak chceš ospravedlňovať svinstvo ktoré robí jeden tým, že svinstvo robí aj druhý, si len úbožiak.
Tebe z toho matovica uz preskakuje.
Áno. Smer sa nedelí? Bunka ktorá sa delí žije. Tá ktorá sa nedelí je mŕtva...
To som rád. Ani som to nečakal.
By som chcel vedieť, prečo ma spájas s Matovičovými trotlami. Neznášam ich. Rovnako ako Ficových trotlov.
Stále je to lepšie ako sa baviť o ficovi. Máš pravdu, každá žena na svete je lepšia ako fico.
Jéj, tvoj zbožňovaný a milovaný Ficinko... Nech žije! Nech nám dlho vydrží! Ako Vladimír Iljič, večne živý.
...a panny ma nezaujimaju. Zaujimave su len tie druhe.
Len kým má 20. Keď je už okukaná to neplatí.
Ano. Je taky fantasticky ako Vladimir Iljic.
Sa mi páči ako sa tu ficoidi navzájom podporujú a čakajú kto sa ozve... Hurá do toho.
Nemusíš sa vzdávať svojej teórie len preto, že nie je pravdivá.
Odporúčame