Veď to tam píšu... koruny. A keďže píšu o českých pivovaroch, asi to budú české koruny...
Veď to tam píšu... koruny. A keďže píšu o českých pivovaroch, asi to budú české koruny...
Slovenské pivo nikdy za nič nestálo a je mizerné aj dnes. Je úplne jedno kto to vlastní. A mizerné je už aj České.
Možno sa málo súloží... Treba s tým niečo urobiť. Súložou za bielu budúcnosť Európy!
Nemci sa v histórii dokázali zbaviť rôznych národnostných menšín, snáď sa im to podarí aj teraz.
Nemci by mali Merkelovú vymeniť za Katarínu I. Aragónsku.
Jedna strana problému je rozkrádanie zdravotníctva - tzv Paškizmus a Forraizmus. Druhá strana problému je nezáujem lekárov o liečenie pacienta, v podstate na neho kašlú. Je to buď tým že im nič nedal, alebo tým že sú neschopní liečiť a v podstate nič nevedia.
Aj rozdávanie peňazí na nezmyselné a zbytočné štadióny...
Tomu sa hovorí víťazstvo tráviaceho traktu nad rozumom.
1. Prečo si myslíte že 1200 je v IT fantastický plat?
2. Prečo si myslíte že človeku z Košíc sa chce cestovať do Bratislavy?
Zaujímavé. Keď policajt niekoho zastrelí, napíšete okamžite, že to bol černoch. Ale keď neger zastrelí policajta, napíšete že to bol muž. Hnusí sa mi to pokrytectvo.
Keď Izabela I. Kastílska vyhnala zo Španielska posledného moslima, mohla začať existovať normálna Európa... Žiaľ, našli sa humanisti, ktorí nič nepochopili...
Nemám žiadneho brata v Bosne ani v Hercegovine. A ani s nikým nehodlám robiť nič. Hovorím len, že tu nepatria.
Islamáci do Európy nepatria, treba sa ich zbaviť a bude pokoj. Ich "kultúra" nie je pre Európu žiadnym prínosom a nič pozitívne s nimi neprišlo. Len veľa zlého.
Nenasli by sa fotky tych zien v inom ako pochodovom stave?
Do Sene nepríde nikto. Pacoši sa budú pokúšať dostať do Kechneca. Tam niež nie sú kapacity na ich liečenie. Skončia cestovaním do Košíc. Alebo do Encsu.
Neplatia. Kde berieš tú tvoju predstavu? Z príručky SMERu?
Kľudne ich nahraďte mladými, plnými elánu, ktoré si chcú otvoriť súkromnú ordináciu na dedine, platiť si celú réžiu, účtovníka, naťahovať sa s poisťovňami... Hurá do toho! Dúfam že sa vám to podarí.
Poznáľ mladého lekára ktorý je ochotný prevádzkovať súkromnú ordináciu nas dedine?
Odporúčame