Urpiner nepoznám, ale Štajger je hnusný.
Aj najhoršie maďarské pivo je lepšie, ako najlepšie slovenské.
Plzeň vyrábajú v Prešove, ostatné sračky tiež. Ďalší hnoj všade po Slovensku, už aj tzv. české pivá na Slovensku sú vyrábané tu. Nedá sa tu kúpiť normálne pivo ktoré by sa dalo vypiť, je to všetko hnus.
To hnusné pivo čo sa tu predáva sa nedá piť. Aj české značky už vyrábajú na Slovensku a všetky sú dobré iba na umývanie protéz.
"...KDH nemá byť konfesná strana..."... možno nemá byť, ale je. Toľko bigotnosti ako v KDH sa nedá nájsť ani v svätej inkvizícii.
Mám pocit že vypočúvacie metódy ŠTB alebo KGB by boli vhodnejšie ako táto šaškáreň.
Si myslím, že je omnoho viac ľudí, ktorí e-maily neposlali, ako tých, ktorí ich poslali... Ich počet nehovorí vôbec nič.
Áno. Viem, rovnako ako veľa iných, že Harabin je hanbou ľudstva. Ale jedna vec v článku mi nesedí: "...pravda a spravodlivosť vždy víťazí..." ... Čo má Pravda spoločné so Spravodlivosťou v súvislosti so slovenskou justíciou?
A hlavne nezabudnite na Porsche a Volkswagen...
Pokiaľ viem, Lido je ostrov v Benátkach. Neviem si predstaviť ako môže vyzerať v Bratislave.
Ten šefčovič by už konečne mohol pochopiť že ukrajina je problém a že problém treba riešiť. Nie iba plakať a kotkodákať. Nemali ste Ukrajincom v zime dodávať ruský plyn z druhej strany a nemali by ste možno teraz problém. Každá blbosť musí byť po zásluhe odmenená...
Všetky veľké civilizácie v histórii zahynuli, keď začali byť tolerantné voči primitívom.
Maďarské potraviny sú vo všeobecnosti kvalitnejšie a hlavne chutnejšie ako slovenské. Mlieko a mliečne výrobky zvlášť...
To čudo v krabici nemôže skysnúť, môže iba zhniť. Potom smrdí ako hnoj :-)
Cez Nitra - Zvolen - Kosice by to bolo hotove uz pred 20 rokmi. Toto co predvadzaju je trapne divadlo.
Odporúčame