...este len zacne? To co tu bolo ich odstranovalo v uranovych baniach...
Ak máš pocit že vtedy bola vačšia sloboda, buď si vtedy nežil, alebo si bol komunista.
Tou slobodou bola možnosť držať hubu a krok. Iná alternatíva nebola.
Napríklad to čo tu bolo od 1948 do 1989, s fantastickým prejavom v 1968. Totalita je to, čo tu vyše 40 rokov predvádzala komunistická strana zalezená do zadku sovietskeho zvazu.
... alebo hordy ruských vojakov v Ceskoslovensku... Co je lepsie?
Celokon dobre sa pamatam sa komunisticku diktaturu ktora tu nejaky cas bola... Toto je oproti nej prechadzka ruzovou zahradou.
Sloboda jedneho cloveka konci tam, kde zacina sloboda druhého cloveka.
Taký mám pocit, že smeráci si vybudovali tunel do rtvs a ktosi im ohrozuje prílev penazí na novú zlodejinu.
Neuveriteľné koľko blbosti a zloby sa môže zrodiť v jednej hlave... Keby bolo treba vyprodukovať niečo pozitívne, na to by nestačili ani hlavy celého národa...
Odporúčame