Nem értem. Mit akarsz?
Nem értem. Mit akarsz?
... máš pocit že som ho spomenul :-)
Ja si myslím, že nielen má plnú dôveru, ale aj svätý. Minule sa mi zdalo že mu nad hlavou vidím blikotať také koliesko...
Problém je, že v tých dedinách neznášajú ľudí ktorí prídu od inakiaľ, nikdy ich neprijmú, navždy budú cudzincami, Takže neprídu. Takže im niet pomoci. Je to v mentalite...
Taký dobrý vtip som už dávno nepočul. Navyše je aj čestný, spravodlivý, dobrosrdečný, má rád deti a peniaze.
Tak je to správne, s nepoľahlivými partnermi sa pracovať nedá. Ukrajina si o to koledovala. A Slovensko ani psa nezaujíma.
Keby súdruh Kaliňák bol ministrom v Číne, už by bol po smrti.
KalIňáka treba zavrieť a Maďariča škoda nebude ak vypadne.
"Ja nehovorím ani tak, ani onak, ale uvidíte že príde na moje slová."
Verím že Kaliňák je vo všetkom absolútne nevinný, že práve naopak - zhromažďuje peniaze boháčov aby ich rozdával chudobným. Predpokladám že v blízkej budúcnosti ho doktor Fico vyhlási za svätého.
Teória morálnosti skutku spočíva v jednoduchom sledovaní reťaze prostriedkov a cieľov smerujúcich k cieľu hlavnému. Ak čo i len jeden z článkov tejto reťaze je nesprávny, celý skutok sa stáva nesprávnym. Jednoducho povedané, účel nesvätí prostriedky. Ak je prostriedok zlý, celý skutok sa stáva zlým.
Hmmm... a ktorý neskoruympovaný sudca rozhodne, že sa treba pozrieť na účet ministra vnútra? Ktorý nezávislý prokurátor to vyšetrí? Ktorý hrdinský policajt sa tým bude skutočne a v záujme odhalenia pravdy zaoberať? Alebo Vivat Slovakia?
"...Bankové tajomstvo môže prelomiť iba príslušný orgán, autorita, ktorá je zo zákona definovaná. To znamená napríklad orgán činný v trestnom konaní..."... A AKO JE TO V PRíPADE, AK SA JEDNá O účet TOHO, KTO OVLáDA ORGáN čINNý V TRESTNOM KONANí?
FUJ. Chcete zase toto? Nech žije večné priateľstvo Československa a Sovietskeho Zväzu !!! Nech žije vedúca úloha Komunistickej strany Československa !!! Hurá, hurá, hurá !!!
Odporúčame