Kurej,vrat sa do skoly :)))
Kurej,vrat sa do skoly :)))
Bolo Ti sudene v zivote robit iba s pelendrekom a krompacom,nezahovaraj a venuj sa odhrnaniu sneho v Kysuckom Lieskovci.
Zandar Valdis,poznas to tam dobre,ved si tam makal s krompacom a nie s pelendrekom okolo pasu :)))
Bola nenazrata a co je dneska 200 tisic.
Zdielam tvoj nazor +
Vie niekto,ako dopadli okrajinci pri jednani v Miami?
Kazacok :)))+
Najvacsie dochodky mate Vy v seregu za nic nerobenie po cely zivot.
Ty si sa chvalil,ze si psonec :)))
Nevies,ako su na tom vase polky v lyzovani?
Cigonovi ze seregu sa iba o zlate sniva.
Silnejsi pes,to onvo :)))
Opisal si seba s tym burciakom? :)))
Citat citas,ale pises koniny :)))
Ty Vies o hokeji v seregu tolko,ako moja koza v skoku do vysky :)))
Uz dnes sa trasu v seregoch okolo Spisa :)))))))))))
Odporúčame