Ano,ale az na Okrajine :)))
Ano,ale az na Okrajine :)))
Namoc si nohy do lavoru na balkone v kralikarni :)))
Kukan sa musi v hrobe obracat :)))
Este sa mu nezabudni nabuduce pozriet do zadku :)))
Skoda ze neboli vo velkosti pstrosa :)))+
Pisal som Tebe,pobavil si ma :))) ber vedro a idz oberat jahody do Portugalska :)))
Ved pisete ze uz bude aj Orban a Zelenskij :))) a Gronsko bude patrit USA!!!
Trumpovi sa uz nepcha? :)))
Trump Vam pozatvaral v EU mimovladky :)))
...a s Trumpom uz nie? :)))
Zandar Valdis,neviem ci si u Vas v Kysuckom Lieskovci cital,ale Donbas bude patrit Rusku a Gronsko USA!!!
Zato Captava je stihla ako tulen po ranajkach pri Gronsku :)))
Trumpovi uz nie? :)))))))))))))))))
Pises o okrajinskej korupcii? Si zradca sudruha Zelenskeho,ako si mohol? :)))
Nevies po com idu jahody na Floride?
Taky kľúč este Zelenskij nevymyslel,aby sa podrobil Mr. Putin skreckovi Zelenskemu:)))
Ale ved tu denne pisu,ze Okrajina postupuje a vyhrava,tak sa uz hadam konecne banderovci vzdaju na Donbase :)))
Ale ved tu denne pisu,ze Okrajina postupuje a vyhrava.
Zelenskeho odfajcia ukrajinci,ale Orbana maju madari radi.
Odporúčame