Mohol si mu robit bachara,ved pelendrek doma mas :)))
Mohol si mu robit bachara,ved pelendrek doma mas :)))
Ukrajina, USA a Rusko zasadnú k jednému stolu
.
Taky stvol este nevyrobili,aby za nim spolu sedeli Mr Putin a skrecok Zelenskij :)))
Ty si ten Šimečkopaša, že sa urážaš?
Ty si ten Šimečkopaša, že sa urážaš?
Nemohli by uz zacat zajtra,ked je teplucko na dvore? :)))
:)))))))))))))))))) to bola trefa +++
Som rad,ze v BB na nich seju :)))
Moze si za to sama,co uz.
Myslim si ze Zelenskij uz skoncil v ociach EU a u Trupa tiez!!!
Vyzera to na vojnu v EU.
Pises sam sebe zandar Valdis? :)))
Dokumenty na ukončenie vojny na Ukrajine sú takmer hotové a Rusko musí byť pripravené túto vojnu ukončiť. V prejave na Svetovom ekonomickom fóre (WEF) vo švajčiarskom Davose to vo štvrtok vyhlásil ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj
,
Jedno je iste,ze on uz prezidentom nie je a nikdy uz nebude!!!
On je tak sprosty,ze si nedokaze spravit dalsi nick +
Treba zatvorit hranice SMERom na Okrajinu!!!
Lebo sa nevies ani sankovat? :)))
Okrajina prehrala vojnu uz pred 4 rokmi a kto neveri,nach sa opyta zandara Valdisa.
Odporúčame