Mysloim si,ze aj jeho cesty k Trumpovi uz skoncili ++
Mysloim si,ze aj jeho cesty k Trumpovi uz skoncili ++
Tajny,Ty si poznal moju mati?Tebe by som zobral dochodok UDAVAC!!!
Teba nezoberu,mas dve lave ruky :)))
Menuj a prestan dristat.
Ja dochodok neberiem,ale to co si napisal,neprezrad svojim rodicom,lebo skoncis pod mostom.
Vsak nech funguju a nech si ich platia svoje staty a nie USA.
Som rad +
Ide to zo zapadu,zase Trump!
Ked skonci Trump,pride Vance.
Videl som ten zapas a musim Regendu pochvalit.
V Kysuckom Lieskovci jedia vsetko lozickou.
Uz vidim ako Lajnova a Kallasova budu na letisku cakat Trumpa s tulipanmi :)))
Si srandista dedko :)))
To bude dalsi prezident v USA!
Tak aj Kukana ste poslali,este toho co napisal "Vitazny februar" sudruha Dzurindu a stareho Simecku.
Ty si len take chuda co lezalo pod nejakym svalacom a reval,zoberte ho so mna dole,lebo ho zabijem :)))
78% ide odtial do Ciny +
Nad,mozes skusit :)))
Ponukneme Kisku,alebo Dzurindu +
Odporúčame