Takze v 2080 budu na Slovensku :)))
Takze v 2080 budu na Slovensku :)))
Ty uz curas do plienky :)))
Nebodaj uz Mr.Trump pozval uz aj Simecku do bielej chyzi? :)))
Koho uz len zaujima Okrajina,momentalne je dolezita kalamita v Braaatyslave a Trump ziada Cinu,aby mu vyrobilo sanky pre Gronsko.
...alebo Macronovu :)))
Radsej nie :)))+
...alebo pod Vihorlat do seregu +
Stlpy v Kijeve uz davno porezali na kurenie :)))+
Ladislav Větvička bol mesiac v Rusku: https://is.gd/3NRUHf
Ladislav Větvička bol mesiac v Rusku: https://is.gd/3NRUHf
Ta na juh, bo čím dalej idzeme, ta tým mi je ceplejší a ceplejší...
Ja som mal styri sestry a keby som mal brata,tiez by som ho asi mlatil :))))))))))))))))))))))
:))))))))))))))))))))))))))))))))))) Dnez uz nepracujem a som chcel zotat este jednu palmu +++
To je nejaka zenska Konstantinivku?
Trump dnes povedal,Okrajina postupila SMERom na zapad 0.001 km :)))
Tak toto nemalo chybu +++
Mr trump sa na Okrajinu davno vykakal,myslim Zelenskeho :)))
Daj SMER :)))
Ktorým smerom pochodujeme? – pýta sa veliteľ ukrajinca pri pochodovom cvičení?
Odporúčame