To iste ma napadlo +
To iste ma napadlo +
Nejdem,Ja nie som nosicom kufrov gojzo,sedim v teplucku a za chvilu sa pojdem bacnut do bazenu.
Keby si isiel bojovat na Okrajinu,vedeli by sme toho viacej vole :)))
Psal to nejakej pepa? :)))
Ty si sedel v tej ponorke?
Jaaaa neumim cesky vole,co ted? :)))
Takze Ti to rodicia prezradili?
Ako Vies,bol si tam?
Kolko startov bude mat Okrajina tohto roku do vesmiru? :)))
Zober sa a chod bojovat a budes ich mat natvrdo :)))
Az taka zima ako na Slovensku v Kijeve nie je a Klicko zlacnel vodku.
Jazdis bez sedaka?
Moze hrat v zenskej lige.
Kludne sa mozes prirovnat ku Bidetovi :)))
:))))))))))+++
Staci ze Vam Harabin vytal poza lopuchy :)))
Ja by som ho aj modlit naucil,aj ked sam to neviem :)))
Ides dneska na tankove palivo? :)))))))
Odporúčame