Drz hubu,ste madaroni aj Nodom,postavte si ju v Komarne :))))))))))))
Drz hubu,ste madaroni aj Nodom,postavte si ju v Komarne :))))))))))))
Do nemocnice príde veľa postrieľaných policajtov. Doktor sa najprv zamračí, potom nadvihne obočie a pýta sa:
- Ako sa toto mohlo stať?
Jeden policajt z Kysuc Valdis odpovedá:
- Mali sme kurz zo streľby a inštruktor streľby nám povedal, že máme strieľať jeden po druhom!
Jeho este aj pes na ulici ocika,on nema priatelov :))))))))))+++
Električka si šinie po koľajniciach, keď tu máva na nu zandar Valdis s lopatkou:
- Cestná kontrola! Odstavte si pán vodič, električku na krajnicu!
Starý gazda na Kysuciach prešiel križovatku na červenú, pričom na špagáte viedol kozu. Zastavil ho policajt Valdis:
- Prešli ste cez cestu na červenú, zaplatíte pokutu 20 eur.
- Joj, ale ja nemám peniaze, - bráni sa gazda.
- Tak si zoberiem vašu kozu.
- Naozaj, synak? Aspoň budem mať zaťa policajta.
Valdisova stara ide po ulici a nesie húpacie koníky. Stretol ju známy a pýta sa na čo sú jej.
- Vieš, môj muž Valdis je u polície a preradili ho k jazdeckému útvaru, tak som mu kúpila trenažer.
Budu sa hrat nejake zapasy aj na Dondascu?Ten trpaslik v zelenom uz nacisto stratil rozum!!!
Dedecekovi bude chodit predcasny dochodok do basy,alebo sa predcasne o nieco potkne?
Takze bol asi a ma za sebou o-LAJNO,ked povedal a dusoval sa ze ma Hegera znameho,rovno mohol povedat blazna z Trnavy :))))))))))))))))
Cas mu v base bude lepsie ubiehat,ked si urobi soferak na furik :)))))))))))))))))))))))
Byt na jeho mieste,tak si uz v base hladam priatela,priatelku na dozivotie :))))))))))
:)))))))))))+++
Minuly tyzden ma jeden teplusik poprosil ci by som mu nedal melon do vozika,moja odpoved bola,panicka nach si zavola stareho na pomoc :))))))))))))))
Tebe by ho mali teplusik zobrat :)))))))))))))
No ty ako zandar Valdis si sa teda napracoval,bol by som zvedavy,kolko susedov by Ti rado rozkopalo papulu :)))))))))))))
Ked je stastie unavene,sadne aj na vola Valdis :))))))))))))))
Ty chodis neboj Zelenemu prat az z Albanska? :)))))))))))))))))))))))))
Albansko Tvoja krajina mu ju neposlala :))))))))))))))
Presne tak,Ja si nedam a basta.
Zdedil po Nodovi :))))))))))))))))+++
Odporúčame