Na Hrochot ho ani nepustia,aj ten najmensi byk mu dal roha do rebier :))))))))))))+++
Na Hrochot ho ani nepustia,aj ten najmensi byk mu dal roha do rebier :))))))))))))+++
Preco Zelenemu je mier daleko od pysku?Tebe tiez o-LAJNO :))))))))))))
Myslis dezolatov v o-LAJNE? :))))))))))))))
Ani som nevedel ze maju na Slici peknu primatorku,nevyrovna sa jej ani desat Nodovych frajeriek :)))))))))))))))
Kazdy na Slovensku Vie,ze Nod je idiot!!!
Macko je starec,co nevie co tliacha +++
Treba Bratislavu odovzdat Zelenemu,teda Ukrajine :))))))))))))))))))))))))))
Hovoris o tom co mas doma pod strechou? :)))))))))))))))))
Preco nejdes bojovat na Ukrajinu po boku banderovcov?
Ja sa len cudujem,ze v Braaaaaaatislave nedala Captava postavit sochu Banderu :)))))))))))))))))))))))))
Ty ich teda vela nemas 0-LAJNO :)))))))))))
Tak tuto sjacku Camillia neprezije :)))))))))))))))))))))))))
prechádzajú v pondelok 10. októbra
a 10 oktobra sa budu po nom vracat naspat :)))))))))))))))))))))
- Drahá, ráno odcestujem na niekoľko dní na služobnú cestu na Ostravsko. Môžem pre teba ešte niečo urobiť?
- Och, úplne stačí, keď odcestuješ Valdis.
Manželka sa vrátila domov neskoro v noci.
- Kde si bola doteraz? - hnevá sa zandar Valdis.
- Často sa pýtaš, kde by som bola, keby som sa nebola za teba vydala. Nuž tam som bola.
Brali sa dvaja: on a ona. Obaja boli chudobní. Ona vraví:
- Zandar Valdis môj, ako budeme žiť, ja neviem chleba piecť.
- Neboj sa Hanka, - nato on, - nebudeš mať z čoho.
- Neviem, prečo ma môj manžel Valdis stále nazýva lastovičkou.
- Iste by chcel, aby si na zimu odletela do teplých krajov.
Odporúčame