Zandar Valdis prichytí v spálni ženu s milencom. Ten uteká do kúpeľne a zakrýva sa uterákom.
- Ten nie, - kričí za ním Valdis. - Ten je na tvár!
Zandar Valdis prichytí v spálni ženu s milencom. Ten uteká do kúpeľne a zakrýva sa uterákom.
- Ten nie, - kričí za ním Valdis. - Ten je na tvár!
Manželka pri upratovaní našla zápisky svojho manžela Valdisa a keď sa vrátil z roboty, tak sa ostro spýtala:
- Počuj, Valdis, môžeš mi vysvetliť, prečo každý mesiac posielaš 200 eur akémusi Arabovi, ktorého ja nepoznám?
- Ale, Janka, ja nič žiadnemu Arabovi neposielam!
- Neklam! A čo sú potom tieto poznámky: „Ali Menty 200 eur“!
No ved ste sa tu zisli mamlasovia co ma v hlave o-LAJNO :))))))))))))))))))
Kde som napisal,ze obhajujem Rusko a uz vobec nie Pala Ruska :))))))))))))))))
Nieco ako na vojne,ked cigan dostal frcku :)))))))))))
Je tu same o-LAJNO,idem radsej tahet :)))))))))))))
Nevidim tu nikoho s tej cvargy o_LAJNO,zeby sa im to pacilo?
Heger: V klube OĽaNO nie sú ovce, poslanci majú názor a funguje zdravá diskusia
Je tam vidiet nejake ovce,ale baranov je tam neurekom :)))))))))))))))))
Pozeral som cely zapas a toto bol jediny kde sa nanho dalo pozerat.
Su obaja spiny,ale blazon skodi viacej Ty o-LAJNO!!!
Sedlak Mirius,ale on uraza blazon z Trnavy aj Teba :))))))))))))))
Keby sa chcel upit z Hogerovej vodky :))))))))))))))+++
A co "N"-ko,nemas nieco o-LAJNO? :))))))))))))))))))
Tak toto si ten blazon z Trnavy mohol odpustit:
Dodal, že je to „celkom slušný prostredník krvavým očiam pomstychtivej SaS.“
Mohli by Matovicovi na privitanie ked sa vrati z Lux. predlozit polske kurence v parlamente na oslavu,alebo stacia iba kozky :))))))))))))))))))
Teraz uz Viem kde sa stala chyba u Captavej,papa kuracie prsia z Polska a kozky posiela blaznovi do Trnavy :))))))))))))))))))))))
Treba ich posielat k Vam do seregu :))))))))))))))
Poliakom sa neda verit +++
Odporúčame