A tuto nevydaju;
o-LAJNO sa modlilo k tomuto:
Blavák Mirius sa pýta Trnaváka:
- Prečo v Trnave všade používate to Vaše "dz" ???
- Dze šadze???
Uz som sa zlakol ze neprides,este tu chyba sudruh Strizenec alias Figel,no a samozrejme zandar Valdis :)))))))))))))))))))
V mojich ociach si a budes jednotka!!!
Aj to co mu tam zostalo sa mohlo stat ze vyfucalo :))))))))))))
Kurej,ako sa Ti pracovalo v Prahe na Metre? :))))))))))))))
Prajem Ti obdobne po vakcine :)))))))))))))))))))))))
Neviete aky je prebytok rozpoctu SR?:)))
Neviete aky je prebytok rozpoctu SR?:)))
To je kto Navalny? ;-)
- Počuj, Valdis, Ty radšej nikam necestuj! Bol si v Číne, dostal si tam veľkú bitku, dodnes neviem začo?
- Ja som len toľko povedal, že tento múr nie je až taký veľký, ako som si myslel!
- A začo ťa zmastili v Japonsku?
- No, ja som sa len v reštaurácií opýtal, či Hirošima je druh suši.
- A čo v Indii?
- Chcel som sa len dobre najesť, tak som sa opýtal kde tu môžem dostať šťavnatý biftek.
Príde zandar Valdis k pokladnici na železničnej stanici a pýta si cestovný lístok do Ružomberka.
- Normálny? - pýta sa pokladníčka.
- A čo, vari vyzerám ako blázon z Trnavy?
- Pán Valdis, vy ste ale včera v noci so ženou riadne vyvádzali. Až sa triasol plafón nad nami...
- No vidíte, takto vznikajú klebety. Včera som napríklad doma vôbec nebol!
Odporúčame