Kde si sa naucil citat,na Metre v Prahe? :))))))))))))))
Kde si sa naucil citat,na Metre v Prahe? :))))))))))))))
Chcel si napisat,ze mas AIDS? :))))))))))))))))))))))))
To sa nemas cim teda chvalit :)))))))))))))))
Pre hovädo všetci hovädá.
mirius 22.03.2020 11:43
Opytaj sa Kureja z Podskalky :))))))))))
Karma Ta dobehne :))))))))))
Kurej robil na Metre v Prahe,ziadny cechacek,mozna Hosek :))))))))))))))))))
Ake boli pacale co Zanetka urobila?
Nehovor Kurej a co mate noveho v seregu v Podskalke? :)))))))))))))
Zandar Valdis odchádza od ovce, zapína si gate a dumá:
- Hmmm… vraj chlapov najviac vzrušujú kozy… Ale prečo?
Staci ze u Vas v seregu ZERU pacale :)))))))))))))
Čas žatvy. zandar Valdis vyjde na pole s kombajnom, pozerá, pozerá... Potom sa buchne do čela:
"A sakra, šak ja som zabudol zasiať!"
Dakujem za opytanie,ale lepsie,ako Ty v seregu pod plechovou strechou :))))))))
Zandar Valdis drhne mydlom rifle:
- Nikomu sa nedá veriť, nikomu, dokonca ani sebe... - ďalej drhne rifle. - A to som si chcel len prdnúť!
Ty by si mohol aspon v sobotu pozametat v seregu :))))))))))))))
Zandar Valdis,coho nepozves na Kysuce?
Zandar Valdis hovori susedovi.
- Predstav si, včera som spadol z rebríka.
- A stalo sa ti niečo Valdis?
- Nie. Predstav si, včera som spadol z rebríka.
Vieme ze to mas pomiesane :))))))))
Zandar Valdis,Ty by si isto obstal,umyvat zachody :)))))))))))))))
Budu ukrajinci opravovat aj u Vas v seregu plechove strechy?
Odporúčame