Ja som bol balic v mojom zivote a nie zberac :)))))))))))))))))))))
Ja som bol balic v mojom zivote a nie zberac :)))))))))))))))))))))
Pýtajú sa žobrajúceho žobráka Clanok:
- Je to naozaj pravda, že ste už tri dni nejedli?
- Prisahám. Ani kvapku.
Zase prepnuty :)))))))))))))))
Jeden ukrajinec v Braaaatislave vraví druhému:
- Včera som videl nádhernú ženu! Krv a mlieko!
- A kdeže si ju videl?
- Vyšla z obchodu s fľašou mileka, potkla sa a spadla nosom rovno na obrubník!
- Clanok, čo si taký smutný?
- Ale, prosím ťa, uleteli mi včely.
- Zožeň si filcky od ukrajincov v Braaatislave, sú vernejšie.
Teraz tancuju okolo truhly :))))))))
Pise z hladu :)))))))+++
Naco sem aj pises,ked ani mapu nepoznas :))))))))))))
olajno WC :
cokohodotoho , mirius, dusor, vilusko, saste,dentista, jjhc,rado_OMG, Teply Sslovak, slniecko hrejive, pozorovateľ, stalbert, človekkk, vodavkosi, naj7, Palmar, TatranS, Maznak, garp105, mossad, bobik56, neprišlo, lovecbaranov, arzenik77, Thanatos, Peter333, coach1,1, GGY, mossad, úderník, deratizér portálu, chliebslekvarom, peter 8562, palo 05391, Pete 93, idemzvracať, xyz28, popopi, mauser 7811, soudrzsky_pozdrav, stanko1,arzenik 77, pjk127, bobo, Cibo87, anysta, srf1111, criticus, voodoo, picham, sarža 8 13, lovecbaranov, nespokony občan, Ruskí okupanti 1968, Zaax, harabinier, stranger, nummi, landi, matusek, antikalapedro, človekkk, dadddaska, smeroHlas,Predator1111,mauser 7811. nejdeoto, krasna a mudra, vlastnouhlavousomzabezpečil. Pato256, tiskarienka, soustruh, qperx, soudruženko, soustruzenkoo
Nach si zatancuju na minach co tam dali :))))))))))))))))))))
Kedy pojde z Piestan Nod bojovat na Ukrajinu?
Vyzera ze sa uz nedocka dalsieho duhoveho pochodu to chuda :)))))))))+++
S tymto Tvoja stara v kuchyni Ti dava suhlas?
Akú politiku ty ruská filcka? Prečo fandíš súperom?
mirius
Je Vas malo Kurej,nestacite odpisovat :)))))))))))))))))))
Podpisal si sa ako :D-ement? :)))))))))))))))
Klasická primitívna odpoveď o ničom,mam pravdu o-LAJNO,aj Ti stara dala nedelnajsi obed,ci si chytal zaby na brehu Dunaja?
Pali Ti to +++,len mensine z Podskalky nezapaluje :)))))))))))))))))))
Cakas ze Ti na kar pride Zeleny? :))))))))))))))))))))
Preplo si sa o-LAJNO? :))))))))))))))))))
Kde si sa naucil citat,na Metre v Prahe? :))))))))))))))
Odporúčame