Uz si niekedy videl plavat zabu v Dunaji kravla? :)))
Uz si niekedy videl plavat zabu v Dunaji kravla? :)))
Nieco ako Tvoji ze seregu :)))
Pisal som Tebe Procko? :)))
Hej to bude bombové pod Vihorlatom :)))
Kurej a na Fica si zabudol :)))
okrajinec,daj este nejaku rozpravku ♥
A chodia tam aj autobusy od Vas ze seregu? :)))
Zase Tvoje bludy a zmesti sa Zanetka do Fiatky od Matovica? :)))
A co ma pisat o Tvojej Fiatke co si dostal od Matovica? :)))
Dostal si Fiatku od Matovica? :)))
Aj tak Ta mam rad hlupak ze seregu ♥
Hej,ved sa uz konecne preber :)))
.
Staršia dáma tiskarienka stretne na ulici patológa a prihovára sa mu:
- Pán doktor, nespoznávate ma?
- Prepáčte, madam, denne vidím toľko mŕtvol!?
Hovorí tiskarienka doktorovi:
- Pán doktor, ja dosť často zabúdam.
- A odkedy?
- Čo odkedy?
Ty radsej schudni miesto jeho kritiky
Ty radsej schudni miesto jeho kritiky
Skus v Bronxe co znamena 6am hlupak
Kurej a Ty okrajinskej :)))
Nie,to mam od Tvojho vajdu ze seregu :)))
Kurej,Zanetka vraj robi Zelenskemu kucharku :)))
Odporúčame