69 by bolo krajsie dedko :)))
69 by bolo krajsie dedko :)))
A Ty si tam kedy bol zandar Valdis? :)))
A Ty si tam kedy bol zandar Valdis? :)))
Kde budu teraz chodit Kanadania na lacnu dovolenku?
Doktor sa pýta sestričky: Ako sa má pacient zandar Valdis z trojky?
Výborne! Dnes som mu musela dať prvý raz zaucho!
Staci zeby tam vpalil niekto v medvedej kozi,ako by poskakovali z okna :)))
Predbiehas sa :)))+
Kurej ze seregu je Procko milacik :)))+
Kurej,noze vymenuj historiu,kolko z Vas ze seregu hralo hokej za Slovensko a potom trep somariny.
Judas,to v akej dedine pozeras,Ja mam v TV vsetky a nazivo :)))
Zandar Valdis,Teba uz stara v zime taha na sankach v Kysuckom Lieskovci :)))
Prestahuj sa tam a zober si zo sebou Captavu :)))
Nebudes Ty zandar Valdis diabetik? :)))
:))) on uz praktizuje kopanie do hlbky,ako na Ostravsku :)))+
Co mu poradis,hadam len nie nastahovat sa k Vam do Kysuckeho Lieskovca zandar Valdis :)))
U lekára bol nehorázne dlhý rad. Až to Kureja ze seregu prestalo baviť, postavil sa, a odišiel so slovami:
Už mám toho dosť! Idem domov do seregu a umriem prirodzenou smrťou,upijem sa k smrti :)))
Pri jazere vedle skal,Zeleny Fiala mu zatleskal :)))+
Kurej,robil si na Metre za Husaka,musis vediet predsa kde maju lepsie krompace :)))
Mozna Ty mas zandar Valdis polku z Ostravska,cipe :)))
Kurej,az más strašne tvrdú stolicu a čo s tým? Poradim Ti:
Kúp si čalúnenie...:)))
Odporúčame