Nie kazdy byva v kralikarni deges :)))
Nie kazdy byva v kralikarni deges :)))
Ty hlupak,ani nevies co znamena 6 am :)))
Sportu a dava Ti to nieco do hlavy dezolat? :)))
Sankuje sa tam +
Len ci nemas cisla Kurejovej Zanetky :)))
tiska,jeden je o 6am druhy 10.30,treti o 1 pm a posledn 3pm :))) este nieco blbecku?
Tak preco odpovedas Judas? :)))
Ja sa nerad napalim po ranu,ale ked inaksie nedas yuri :)))
Kurej,Ty si najviac nahnevahy,ze Teba nezobrali do strany :)))
Mas to to z toho padu,ked si padol pri Vahu na hlavu :)))
A Cinu si preco vynechal Ty smrad?
Co trepes,vsak chodia bojovat na Okrajinu :)))
Ako Tvoj stary? :))) A co Budaj?
Keby Tvoj stary zil,Ty by si sa uz zajtra rano nenarajkoval :)))
Človeče, viete vy Semecka, čo to znamená abstinovať?:)))
Chudak Kukan sa musi tam dole krutit :)))
Idz sa opytat hlupak od Korcoka :)))
Odporúčame