čo mnohí nedokážu
Rozsudok je právoplatný...píšem to špeciálne pre nick palenque, ktorý sa sústavne mieša do vecí, ktorým ani náhodou nerozumie.
netuším kto je ten ezequiel, no v jeho prípade rozhodne nejde o preklepy....a k Tebe malá poznámka, ak niekomu vykáš, tak sloveso musí byť v množnom čísle...čiže ani u Teba nejde o preklepy, ale o neznalosť...hádam si pochopil
..." Vysmiaty mladí ľudia "...
...." Vtedy ma napadlo "...
ezequiel...na základnej škole si zrejme zo slovenského jazyka mal zrejme 5
veru, toho som si všimla aj ja, a pomyslela to isté
Dúfam, že polícia s ním jednala v súlade s názormi mimovládnych organizácií, bojujúcich za práva týchto " opálených " a ani vlások na hlave sa mu neskrivil....aby sme zase nemali na ESĽP nejaký problém.
Odpustenie je prejavom sily, pomsta je prejavom slabosti a žiarlivosť je priznaním vlastnej bezmocnosti.
Autor zrejme nevie kto boli Kelti a čo znamenal pre nich sviatok Samhain....a neskôr v starej škótštine sa predvečer dňa Všetkých svätých volal „All Hallows Eve“, skrátene Halloween.
M.Kocianova...poznám iba jednu modelku (hrozne nesympatickú ), no zrejme tú si nemyslel. Jeden rozhovor s pánom Schneiderom a pani Bobošíkovou ( múdra a krásna žena ) som si pozrela, a okrem iného sa mi zapáčilo označenie českého ministra zahraničných vecí ako Lipánek :-)))
:-)))).... s tou autobatériou ( aby si sa zbytočne nevzrušoval ) mi niekto pomôže
Vyjadrila som sa, že neviem na čo konkrétne myslela....a nie, že neviem čo je statočnosť.
"Je dôležité byť statočným vo chvíľach, keď sa musíme prijať dôležité rozhodnutia a čeliť realite, pretože tie sa častokrát netýkajú iba nás samotných."...na toto som reagovala v tom zmysle, že nejde o statočnosť, ale o zodpovednosť. Nezamieňam tieto pojmy, iba ich rozlišujem. Statočnosť nie je zodpovednosť...
A na ďalšie filozofovanie už nemám čas, lebo musím vymeniť baterku v aute...a netuším ako to rýchlo spraviť ( nemám technicky problém, mám dlhé nechty, ktoré si nechcem dolámať )
nastal čas ukončiť svoje úvahy o statočnosti zo svojho uhla pohľadu...a prestaň používať pejoratívne vyjadrenia len preto, že niekto iný má na tento pojem iný názor...nie si nikto kto má určovať, čo si iný má myslieť alebo nemyslieť...sústavne vytváraš iba konflikty, ak iný nie je na 100% stotožnený s Tvojim názorom...Tvoja agresivita presahuje všetky hranice...
ak Ti platia za " hehe ", tak budeš aspoň bohatý...idiot
okamžité skončenie pracovného pomeru existuje...len zrejme ty o takej možnosti nevieš
venuj sa svojmu " hehe " a neotravuj
Veľmi dobrý rozhovor, a som rada, že analytik spomenul akciové spoločnosti, pretože mnohí ani netušili, že existujú a roky v pohode fungujú.
ja rozumiem tomu čo píšeš, a nemám výhrady, pretože statočnosť z Tvojho pohľadu je niečo iné ako z pohľadu blogerky...akurát, že ja by som svoj život za Niečo nepoložila, za Niekoho áno
.
Odporúčame