s týmto musím súhlasiť aj na základe vlastnej hospitalizácie počas covidu, na izbe sama - dve postele voľné, vedľajšia izba prázdna...
s týmto musím súhlasiť aj na základe vlastnej hospitalizácie počas covidu, na izbe sama - dve postele voľné, vedľajšia izba prázdna...
no áno, vydržia a potom čo ? vrátia sa späť ?
3000 výpovede nepodá, kam by šli ?
Niektoré nemocnice sa vyjadrili, že neevidujú žiadne podané výpovede, takže ako to vlastne je ? Podali alebo nepodali ? Ak podali, tak je ich potrebné rešpektovať a umožniť lekárom odchod....no v žiadnom prípade nenechať sa vydierať !
Veľmi dôležitá športová správa :-)))
Zarobil, odsedí si to....aspoň sa vyhne vojne.
Mužské meno Eliáš má hebrejský pôvod a znamená "môj Boh".
Ten Kastran nech nechá na pokoji Slovensko !
Dosiahnu akurát to, že si budú musieť hľadať inú prácu, a tie drísty, že sa všetci " rozbehnú " do zahraničia ma nezaujímajú, pretože sa tam nerozbehnú.
Úprava sa týka hudobnej zložky, nikto ju ešte nepočul...no lynč už funguje. A to všetko iba preto, že " novinárikovia " poriadne zavádzajú.
Vo Švajčiarsku sa zrejme pýtali Albáncov, je ich tam jak múch na mucholapke :-)))
Žiadne hromadné výpovede nebudú, kam by všetci šli ? ...do Lidlu do pokladne ? :-))))
hrdina...najprv sa douč 1.pád množného čísla :-))))
Čaplovič....o ukrajinských dezertéroch máš článok pripravený ?
Rozdávať z cudzieho....hmm
A tento vrah bol primár ???
Ak Belejka napíše nejaký článok, tak si môžem byť istá, že to bude hotový Armagedon....
A kam to vlastne chcú všetci lekári a sestričky odísť ? Nikto z nich nemá rodinu, všetci sú bez záväzkov, všetci ovládajú cudzí jazyk....takže ešte raz kam ?
Podali výpovede ? Nech to aj dodržia....a zistia, že ani mimo Slovenska " pečené holuby do úst nepadajú ".
Neskutočné vydieranie z ich strany !
pani Cervanová už nežije
ad 1, ad 2....nereaguj na moje príspevky a máš po probléme...
Odporúčame