zle predpokladáš, a ty ma vôbec nezaujímaš
bežní ukrajinci chcú žiť na Ukrajine, kde chceš žiť ty je mi ukradnuté...
Na Ukrajinu by mali zájsť všetky " IT bojovníci ", ktorí tam nikdy v živote neboli. Verím tomu, že po rozhovoroch s bežnými ukrajincami by zrejme zmenili svoje názory, ovplyvnené našimi médiami.
Pri čítaní tohto blogu som si spomenula na mladú ženu z Michaloviec, ktorú hneď v prvý deň v roku 2024 zavraždil jeden cigán...na ňu si nikto ( okrem rodiny a priateľov ) nespomenie. Nikto na školách nepripravuje pietnu spomienku, pretože sa to politicky nehodí. A pritom vražda v zmysle zákona je stále vražda. Ten dvojaký meter je pre mnohých Slovákov príznačný. Mladá Lívia vyjadrila svoj názor, tak sa hneď rozpútal boj proti jej osobe...smutné.
A " pozametať " si pred vlastným prahom by mal každý, aj jeden nick ( ktorý je na Pravde minimálne tak dlho ako ja ), ktorý používa síce dva nicky....ale ten štýl písania je stále rovnaký.
a čo si vlastne nepochopil ?
Lojzko....zatiahni ručnú brzdu, aby si si neublížil :-)))
Plán víťazstva ?...toto je plán na III. svetovú vojnu...veci treba pomenovať pravdivo.
a mal si možnosť rozprávať s ruskou žijúcou na Ukrajine, ktorej zabili dieťa ?....zrejme nemal, takže sa tu nesnaž o jednostranné, emotívne prepálené reakcie
to si nemal robiť, lebo bude zle :-))))
presne tak !
Myšlienka vytvorenia ÉÚ bola možno na začiatku dobrá, no po rokoch existencie je jasné, že tento " spolok " treba rozpustiť, pretože do vrcholných pozícii sa stále dostanú len takí " odborníci " ako gynekologička a spol.
Mnohí mi mali Orbánovi ďakovať, a nie ho urážať !
Ten záujem o očkovanie je zrejme malý, keď musíte sústavne písať články.
Bezdetná vdova sa stará sama o seba, takže je to obrovský rozdiel ak je vdova s dieťaťom ( deťmi ).
PS ide zbytočne svojimi návrhmi zaťažovať ÚS SR.
Vraj sa o nich 8 rokov staral...zrejme tú starostlivosť nezvládal, čo ho samozrejme nijako neospravedlňuje za to, čo spáchal...
:-))))...chudák medveď
Starý otec mal vinice, zber hrozna som mala veľmi rada...a najmä Borház kde bola stále skvelá nálada :-)
Odporúčame