ten herec je člen tej komunity, ktorej hra sa tak umelo pretláča...teraz si to hádam už pochopil
ten herec je člen tej komunity, ktorej hra sa tak umelo pretláča...teraz si to hádam už pochopil
Máš pocit, že Fico nevie koľko Slovákov ho volilo ? Mňa osobne síce toto číslo nezaujíma, no Fico ho určite vie.
A čo má byť ? Povedal to, čo povedal....nič strašné, neviem prečo máš potrebu o tom písať :-)))
Ján Cina ?....myslíš toho, čo sa cca pred rokom rozišiel so svojim partnerom Petrom Vančurom ? ....tak ten je fakt elitný herec :-))))
a prečo by mala ? Amíci nech si to vyšetria....
:-))))....áno smejem sa, všeobecne sa vie kto napísal ten anonym....a podľa všetkého Langimu nie je čo závidieť, no tak mu treba...
áno vodič mal spomaliť, no súhlasím s Tvojim názorom, že vodič nevidel pretože nemal pohľad z hora ako v tom videu...tí, ktorí sme denne za volantom vieme, a poniektorí iní " múdri " tu v diskusii budú len špekulovať
Malého kolobežkára nikto nepoučil, že cez priechod pre chodcov musí prejsť pešo a kolobežku tlačiť ?
No samozrejme dúfam, že bude v poriadku.
Tí dvaja nebohí pochádzali z Trenčína ? Alebo aký dôvod má mesto Trenčín organizovať túto spomienku ?
Tento článok má hodnotu FX....a na tú psychiatriu ( na ktorú posiela veľkú časť populácie ) nech zájde čím skôr.
Ach jaj Ďurko, a čo si sa tak rozkecal ?....veď aj ty si prešiel tým istým postupom :-))) Alebo chceš nahovoriť ľuďom, že si vyrastal v chudobných pomeroch, a Tvoj " postup " bol iba vďaka nejakému talentu ?...chlapče , chlapče Košice sú fakt veľmi malé, tu každý každého pozná....aj fotríka a aj maminku....
Hizballáh musí mať vo svojich radoch veľa krtkov....čo ma dosť prekvapuje.
Má zbraň, vie strieľať...na tom nie je nič zlé.
Károvaný kabát je bežná vec v ženskom šatníku, aj keď práve táto kombinácia farieb nie je moja voľba.
A tá Pisařovičová sa zrejme páči Brzobohatému, no nerobte z nej krásavicu....
Zemeguľa sa prestane točiť, lebo komunita LGBT+ si nebude môcť pozrieť nejakú svoju hru :-))))
MUDr. Ján Lakota, CSc. bol na Slovensku dlhé roky uznávaným odborníkom. Potom, ako začal verejne prezentovať svoje názory v súvislosti s pandémiou a následným očkovaním proti covidu, sa z neho, tak ako z iných, stal pre mainstreamové médiá, či rôznych blogerov, ale i Úrad verejného zdravotníctva i SAV, „nebezpečným hoaxerom.“
"Je mi nesmierne ľúto obetí. Či už poškodení zdravia alebo úmrtí. Veci sa rútia, sme v pozícii štatistov. Teda tí očkovaní. A to aj pri nákaze novými variantmi vírusu. Všetkým očkovaným prajem, aby následky očkovania boli čo najmenšie."
Ambulancie ? Asi hlavne tie, ktoré vyšetrovali cez telefón - moja vlastná skúsenosť.
zaujali ma tie smajlíky :-)
Odporúčame