VySporiadanie ???.....kto písal tento článok ?
VySporiadanie ???.....kto písal tento článok ?
Jeffrey Sachs... práve čítam jeho vyjadrenie : „Povedal som im, že Ukrajina bude ako Afganistan. A teraz to vyzerá ako v Afganistane. Povedal som im fakty, dal som im pár dobrých rád, no oni nechceli počuť. Chceli počuť o víťazstve, sláve, o tom, ako Ukrajina uspeje, o veľkej protiofenzíve, o všetkých týchto nezmysloch, ani na sekundu nepochybujem o tom, že projekt Ukrajina zlyhá."
Ten nadpis ma trochu prekvapil....no ale dobre :-)
A voliť pôjdem, hoci som predtým nikdy nebola.
Ach Ďurko, Ďurko....prečo si sa dal na politiku ?
" Nikto nečelil takej špinavej kampani ako Korčok ".....takže ešte raz, naozaj nikto ?
útoky voči novému prezidentovi Ti zrejme vyhovovali, keď sa k nim nevyjadruješ
Škoda, že nie je možné vidieť ich tváre ( okrem Babiša ), keď písali tie statusy :-))))
táto pani by si mala užívať prezidentský dôchodok, a neotravovať obyvateľov Slovenska...veď nakoniec ona tejto krajine nerozumie...
Kariérny diplomat nezvládol svoje emócie, a ja jeho vyjadrenie považujem za vyhrážku.
Po tejto prehre určite urobí všetko preto, aby vstúpil do politiky....nepredpokladám, že založí novú politickú stranu, ale vstúpi do PS. No a tam nastane " malý " problém medzi ním a Šimečkom. Kariérny diplomat sa neuspokojí iba s nejakým radovým členstvom...
Keď vyhrala Čaputová prezidentské voľby, tak z každej strany sa valilo..." rešpektujte vôľu voličov ", takže teraz sa tým riaďte aj Vy voliči kariérneho diplomata.
K jeho sklamaniu mu dopomohli aj nevoliči....môže sa im poďakovať :-)))
Teba zaujíma RTVS ? Veď si sa chválil, že nežiješ na Slovensku....:-))))
veď sa už ukľudni.... :-)))
Prečo nerešpektujete vôľu voličov, ktorí sa rozhodli, aby prezidentom SR bol pán Pellegrini ?
súhlas !
Odporúčame