ja mám rada miesta, kde " líšky dávajú dobrú noc "
Kandidáta na prezidenta navrhuje najmenej 15 poslancov NR SR alebo aspoň 15 000 občanov, na základe petície. Návrh sa musí odovzdať predsedovi NR SR najneskôr 21 dní od vyhlásenia volieb. Za prezidenta môže byť zvolený každý občan, ktorý je voliteľný do NRSR a v deň voľby dosiahol vek 40 rokov.
Kaštánek.....svoje finančné problémy si kecaním nevyriešiš, a predpokladám, že ani nedostaneš lukratívny flek
zvažovala som, že sem niečo dám.....ale nebudem hada bosou nohou dráždiť :-)))
Kazateľ a svokor Pauhofovej ....
Pávek v Čechách u žien zabodoval, nielen svojim vzhľadom, ale aj tým ako sa vzorne staral o onkologicky chorú manželku...a je pravda, že voči ženám bol vždy galantný.
Kariérny diplomat už v minulosti na mňa pôsobil ako zmija....a tie ja neznášam.
Voliť pôjdem, no mám dosť zlý pocit z výsledku....dúfam, že sa mýlim.
ty si zrejme toho " samca " vážil a schoval na svojej záhrade.... :-))))
....iba snaha o ovplyvňovanie prezidentských volieb na Slovensku....otras !
Ktovie, čo viedlo " tohto šaľenoho vichodňara " napísal tento blog.
Dobrá práca !.....no " ochranári " budú prskať aj naďalej.
Tak veľa šťastia pri hľadaní novej práce.....
Čech, ktorý celý deň sleduje stránky na FB....ktovie prečo ho tak trápia slovenské prezidentské voľby :-))))
Ďalší článok napíš v slovenčine, prečo sa trápiš s češtinou ?
a kto si ty, že určuješ ako má nick svenson vyjadriť svoj názor ?
v sobotu o týždeň nemusí byť až taká zmena....uvidíme ako to dopadne
Zuzanka.....veď už buď ticho, pretože inak potvrdzuješ tie vtipy o blondínkach :-))))
:-)))))))
a už ma neotravuj....
zase tupá otázka.....
Bože, to sú drísty.....to musíte preberať každú hlúposť od ČTK ?
Odporúčame