Patrím k ľuďom, ktorí si nedávajú žiadne ciele do nového roka, a ktorí ani nehodnotia ten odchádzajúci...mám to tak " zariadené " :-)
No všetkým prajem hlavne pevné zdravie a Mier.... až teraz po rokoch som pochopila prianie mojej ómiky, ktorá stále hovorila..."mám iba jedno prianie, aby moje deti a vnúčatá nikdy nezažili vojnu ".
Pripojila by som aj nejakú peknú skladbu, pretože bez hudby si neviem svoj život predstaviť, no ale....nedá sa ♥


