Nevolila som nikoho z vládnej koalície, a mierne výhrady mám k ministrovi vnútra...ale to, čo doslova vystrája opozícia, tak to je už úplne za hranou...klamstvo v priamom prenose. Ten cirkus okolo ÚŠP je cirkus Humberto, a žiaľ mnohí Slováci na to skočili.
Starý Šimečka sa v jednom rozhovore priznal ( zrejme nechtiac ) k Sorosovi, všetci to vedia, na aj tak sa budú tváriť ako teľce :-))) no a mladý Šimečka je iba verná kópia svojho otca.


