O demonštrácii v Bruseli ani slovo, no o "aktivite " na vianočných trhoch niekoľko článkov.
Zrušenie ÚŠP neznamená žiadne ohrozenie právneho štátu, a Kolíkova a spol. zneužíva nevedomosť niektorých občanov.
K " herečke " Vašáryovej je strata času vyjadrovať sa....
K pani Kušnírovej...jej smútku rozumiem, no hnevá ma, ako túto ženu zneužili na svoje politické ciele, a ona ( pri všetkej úcte k nej ) nedisponuje možnosťami, aby to dokázala pochopiť.


