Je zvláštna jedna vec, v súčasnosti mnohí tvrdia, že tam neboli....zrazu skoro nikto sa veľmi nechce priznať k tomu " štrnganiu kľúčov "....ja osobne dnes nič neoslavujem, akurát si užívam predĺžený víkend :-))
Je zvláštna jedna vec, v súčasnosti mnohí tvrdia, že tam neboli....zrazu skoro nikto sa veľmi nechce priznať k tomu " štrnganiu kľúčov "....ja osobne dnes nič neoslavujem, akurát si užívam predĺžený víkend :-))
nesúď podľa seba
to neviem, ale taká možnosť tu je....vieš ja som nevyliečiteľná optimistka :-)))
Mne prekážajú všetky " vianočné reklamy "....
ale mohol by sa " objaviť " niekto, kto by zaujal všetkých ( teda takmer ) voličov, a hneď by bolo menej napätia v spoločnosti...pripúšťaš aj takú možnosť ? :-)
zvedavosť nepovažujem za zlú vlastnosť, ak by som ja nebola zvedavá, tak by som množstvo vecí nevedela....a viem ich práve preto, že som zvedavá :-)
luna....viem, že je to ťažké, ale na ten nick nereaguj, prosím Ťa...ak by som mala inú možnosť ( nie tu v tomto priestore ) tak by som Ti vysvetlila aj iné podrobnosti, no tu to nie je možné
Ahoj :-) áno dole registrujem ďalšiu otázku z uvedeného portálu
opakujete sa...dávate rovnaké otázky na rôznych portáloch, trochu som si popozerala Vaše virtuálne pôsobenie, vytvorila si obraz a viacej nebudem reagovať....je to pre mňa strata času
a ešte odpoveď na Vaše zavádzajúce otázky :
svoj podiel viny majú obidve strany, no Izrael by mal zvážiť skutočnosť, či bojovať do posledného Žida je pre neho až také nevyhnutné
Citácia pre autorku :
"Kemp sa opakovane vyslovil proti vyšetrovaniu a stíhaniu britských vojakov za podozrenia z trestných činov v Afganistane a Iraku, ako aj proti začatiu nových vyšetrovaní týkajúcich sa činov britských vojakov v Severnom Írsku počas problémov, vrátane tých, ktoré sa týkajú Krvavej nedele . . [15] [16] Kemp pre Belfast News Letter povedal , že je znepokojený vyšetrovaním historických zločinov, pričom uviedol: "Je zrejmé, že niektorí vojaci robia nejaké zlé veci, samozrejme, ale medzi nimi a teroristami je veľmi jasný rozdiel. aby dodržiavali zákon, zatiaľ čo teroristi sa rozhodli mrzačiť a vraždiť. Malo by sa s nimi zaobchádzať inak.“ [17] Kemp bol v roku 2000 vypočutý políciou v súvislosti s jeho podozrením z podielu na vražde prominentnej republikánskej osobnosti v 80. rokoch, ale neboli proti nemu vznesené žiadne obvinenia. [18]
dosť ma to prekvapilo, že si na svoju propagandu vybrala práve jeho....zrejme nepredpokladala, že môžu byť na Pravde aj ľudia, ktorí majú iné informácie
neklamte, pretože práve aj na Wikipédii sú tieto informácie
Správne !!! A mali by pokračovať v blokovaní, aby EK okamžite zaviedla povolenky pre ukrajinské vozidlá.
Názory Leška - bývalého aktívneho člena komunistickej strany v podstate nikoho nezaujímajú, rovnako ako názory uverejnené v Denníku N
Zaujal ma Richad Kemp, o dotyčnom plukovníkovi toho veľa neviete, skúste si popozerať jeho pôsobenie v Severnom Írsku, v Iraku, v Afgáne, a hlavne jeho názory na to, že vojaci nesmú byť vyšetrovaní a stíhaní za trestné činy, ktorých sa dopostili v uvedených krajinách....
Igor to nie je....je to ( neslušný výraz ), treba ho ignorovať...dosť ma mrzí, že administrátor to necháva tak, no ale s tým sa nič nedá robiť
súhlas...mám kolegov, kamarátov, známych vo veku od 40 - 48 rokov a sú single, v minulosti mali rôzne vzťahy, ktoré nevyšli a v súčasnosti sa zameriavajú na kariéru a voľnosť...a to bude zrejme aj " voľba " Pellegriniho
Smer určite podporí kandidatúru Pellegriniho na prezidenta, taká dohoda medzi nimi je, o tom nepochybujem. Ale ako dopadnú voľby, to v súčasnosti nikto nevie. Ak nebude iný ( pre mňa ) vhodný kandidát, tak mu dám svoj hlas. Korčokovi ani náhodou, to by bolo to isté ako máme teraz...." Čaputová v nohaviciach " by bola zlá voľba pre Slovensko.
Odporúčame