Málo ??? Veď skoro v každom filme, v seriáli sú....už len čakám, keby budú napr. v Dunaji...tam som ich ešte nezaregistrovala.
Málo ??? Veď skoro v každom filme, v seriáli sú....už len čakám, keby budú napr. v Dunaji...tam som ich ešte nezaregistrovala.
Mala som dve kamarátky, ktoré trpeli uvedeným ochorením....ani jedna už nežije. Obidve síce pracovali, ale chorobu bolo " vidieť ", túto chorobu nie je možné skrývať.
Písanie blogov nepovažujem za vhodnú terapiu, pretože reakcie sú rôzne a človek trpiaci predmetným ochorením ich nezvláda....je mi to ľúto, ale je to tak.
Hádam sa dožijem toho, že to " striedanie " sa definitívne skončí.
platilo by to v prípade, ak by sa na dotyčného policajta nevzťahoval zákon o ochrane oznamovateľov protispoločenskej činnosti....
Ty tie " osobné záťaže " nedokážeš prekonať....stačí pohľad na fotky :-))
rozoberala sa sexuálna orientácia uvedenej pani ?
Vážená redakcia Pravdy.....Váš admin má dovolenku ?
Hamran urobil to, čo sa dalo predpokladať....je na PN -ke
"Sutaj je hlavne zameral, slúžky had "
....skús preložiť :-))
Zák. č.54/2019 Z.z. §7odst.8 ....Právny úkon, na ktorý úrad neudelil súhlas, je neplatný.
zrejme si je nový minister vedomý toho ako koná....no podľa mňa to nie je celkom v pohode
...ani ten to s ňou dlho nevydrží :-)))
V rámci EU musí mať každá krajina rovnaký názor ? Zrejme takto si to predstavuje nejaká Kallasová a nejaký Varadkar.
Iba malá poznámka, MV to nie je iba Polícia....
dobre sa oženil, vyženil bohatú nevestu LOL
A pani novinárka má aký majetok ? Zrejme je chudobná ako kostolná myš LOL
Ak niekto býva v podnájme, tak je bezdomovec ? Fíííha, to mi je novinka.
Moja rodina býva v nehnuteľnosti, ktorej okolie má rozlohu 1 ha...je to dedičstvo po právnych predchodcoch.
Pravda bude neustále fabrikovať články, ktorých úlohou bude kopať do novej vlády....Ste trápni LOL
ona je aj fodraska ? ....som nevedela :-))))
asi hej, lebo bacuľatý je dosť :-)))
nemôže zostať bez príjmu, tak mu česká kolegyňa helfne.... :-))
Odporúčame