som zvedavá, či sa tu objaví.... hrdina :-)))
som zvedavá, či sa tu objaví.... hrdina :-)))
je to tak, a naozaj je veľká strata času reagovať na ich " príspevky ".... treba ich ignorovať, aj keď je to niekedy ťažké
A chrániť iné životy už nie je historickou povinnosťou ?
Odsudzujem vandalizmus, no zároveň odsudzujem urýchlené, nepremyslené vyjadrenia, ktoré viacej škodia ako pomáhajú.
prečo sem " ťaháš " blogy zo SME ?
zase ďalšia " úspešná študentka medicíny "....pred časom som tu takú podobnú už registrovala...skús niečo iné :-))))
363 - ka síce nebola použitá, no Krúpa, Matovič budú aj tak zavádzať resp. klamať....ach jaj, ťažko s nimi :-))))
Ach jaj ČTK..... :-)))
Mne sa táto kráľovská rodina páči, sú veľmi sympatickí....a z Leonor raz bude krásna kráľovná :-)
Bohom vyvolený národ si robí čo chce, a ak ma niekto iný názor tak ho Pravda " zmaže ".... :-)))
Ak počet migrantov klesá, tak to je dobrá správa. No prečo ste nervózni z toho, že Slovensko bude pripravené na iný variant ?
Prikláňam sa k názoru, že tento " bloger " je žena.
Dôvod, pre ktorý píše tieto blogy, pozná iba ona sama.
:-))))
pozerám fotky z danej nehody, cesta na nich je úplne v poriadku....teda aspoň v úseku kde sa stala tá nehoda
odídu tam dobrovoľne....takže to bude v pohode
súhlas, a mala by tak konať vo svojom vlastnom záujme, pretože prípadný súdny spor by ju vyšiel poriadne draho...
Nie som volička uvedeného politika, no skutočne by ma zaujímalo, prečo sa toľko " venuješ " jeho sexuálnej orientácií...to už hraničí ( ten záujem ) s nejakou poruchou.
Doba, v ktorej ženy rodili ako 18 - násť ročné, je dávno preč ( netýka sa to určitej skupiny ). A rovnako muži sa nijako neponáhľajú do chomúta.
Jednoducho žijeme v inej dobe.
Robila to každá vláda, takže aj táto to robiť bude....zbytočný článok.
poznám jedného muža, má 48 rokov .... kým žil v meste a liečil sa, nebolo to celkom dobre, odišiel do jedného zariadenia a tam je spokojný, je mimo " mestského ruchu " a vrátiť do mesta sa nechce
uvedenú chorobu nie je možné zovšeobecňovať a nejako prísne škatuľkovať, pretože priebeh je u každého jedinca iný ( aj keď mnohé typické znaky sú rovnaké ), a rovnako liečba u každého zaberá inak....vrátim sa k tým kamarátkam....u obidvoch bola dedičná predispozícia, jedna si ju uvedomovala a snažila sa liečiť, tá druhá ju ignorovala a tam bol aj priebeh oveľa dramatickejší....no žiaľ, obidve ukončili svoj život
kľudne môžeš odporovať....svoj názor ( na autora blogu ) však nemením, v rámci štúdia som sa v poslednom ročníku venovala súdnemu lekárstvu a súdnej psychiatrii...Prof. MUDr. Jozef Kafka, DrSc. ma toho veľa naučil
Odporúčame