ten môj bol trošku adrenalínový, musela som súrne odísť a v úseku kde som nikdy " nestretla " žiadne divoko žijúce zviera, sa mi pred autom objavil diviak....a bol poriadne veľký a poriadne drzý :-))) ležerným krokom prešiel cez cestu a mala som pocit, že sa na mňa aj pozrel a ako by mi chcel povedať : " no vidíš, ubrzdila si to, tak teraz ešte chvíľu stoj " :-)))


