Jasne, jasne....gynekologičke treba veriť :-)))))
Jasne, jasne....gynekologičke treba veriť :-)))))
Ak sa im nedarí, nech sa vrátia domov.
Ty si túto vládu vytvorila, ty nesieš zodpovednosť.....
preboha.....LOL
Koľkokrát pán zoológ použil ten sprej, ktorému robí takú skvelú reklamu ? ....predpokladám, že ani raz LOL
Starosta Očovej mal obrovskú trpezlivosť s tou hlúpou novinárkou.....
Neskutočný šok....hádam ho všetci prežijú LOL
Aký škandál ? V Budapešti to nikto nerieši a nikoho to nezaujíma......LOL
Takže chýbajú peniaze, to je pravý účel tohto článku.....
Pravdepodobne psychicky chorý jedinec....smutné.
Škoda, že proti davu zasiahla polícia.....
presne tak !
vytasíš ....
jeden nick Ti zablokujú, no hneď vytasím iný.....a prestaň ma otravovať !
Ak by to bol vodič z majority, tak by bol v CPZ -ke a čakal na väzbu.....no ale nebol.
Dík za fotku z miesta tej zbytočnej tragédie.
Ten Zápach....to je ešte väčší - neslušný výraz - ako sa na začiatku zdalo !
....samotný minister Chrenko je skeptický, či vôbec list s požiadavkou do podateľne Európskej komisie dovtedy príde To čo je za argument ??? ....otras !!!
pravdepodobne Teba....LOL
ak je dotyčná taká kuchárka ako advokátka.....tak zbohom :-))))
Tie drísty.... " bojujeme aj za vás ".....sa už nedajú počúvať !
Odporúčame