Hráčov z KHL nepotrebujeme.....Šatan by sa mal zamyslieť.
Hráčov z KHL nepotrebujeme.....Šatan by sa mal zamyslieť.
Na práve sa diplomovky nepísali, takže prečo by mala písať diplomovku? Akú a pre koho by ju iniciatívne asi písala?
Bez fotkypietro77
11252813 dnes
21:15Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
:-)))))))).....aspoň si ma rozosmial
nalej si pohárik....možno Ti to pomôže :-)))
Prečítala som si to.....a žasnem nad Igorovou " logikou ".
už si poskytol svoje svedectvo a dôkazy ?
.....momentálne s Kazachmi je to bieda :-(...
starý si ty dedulko :-)))) ani net nevieš používať
už mi fakt ideš na nervy......Čaputová to sama povedala, že nepísala žiadnu diplomovú prácu....internet hádam používať vieš, tak si nájdi ten rozhovor
zase nič nevieš ?...zisti si
no neviem, ale Čaputová to vie :-))))
Ľubo, rešpekt !
Prečo musí mať Slovensko neustále na poste ministra zahraničných vecí ..... amíka ?
Vie mi niekto odpovedať ?
Som prekvapená, že prezidentka ( absolventka právnickej fakulty ) sa takto vyjadruje.
Tí, ktorí od začiatku oklamali rodičov, tak tí nech teraz premýšľajú.....
" agresoromrópe " ....Vážená redakcia Pravdy, poprosím o preklad slova z Vášho nadpisu
Keď už vypisujete články, tak uvádzajte aj správny dátum.....17.marec to nie je....
A firmy majú možnosť všetkých ( vraj ukrivdených ) zamestnať a poskytnúť im kadejaké benefity, bráni im v tom niekto ?
Inšpektori vraj nič nezistili....no každý vedel, že majiteľ tam má liaheň, a mláďa predáva za 5.000.- eur.....no už predávať nebude.
ak by to robili zamestnanci MO, tak by to muselo prejsť registratúrou.....pre potreby ministrov sa pomerne pravidelne pripravovali rôzne veci, no nikdy to nebolo takou formou, akú zverejnil Jaruško.....ten dotyčný je klamár, a toto si musia všetci už raz a navždy uvedomiť
zrejme máš divné vzťahy v rodine, ak dokážeš takto reagovať
Odporúčame