"Šeliga a Žitňanská sú významné osobnosti slovenskej politiky ".....takto sa dnes označuje milenecká dvojica ? :-))))
"Šeliga a Žitňanská sú významné osobnosti slovenskej politiky ".....takto sa dnes označuje milenecká dvojica ? :-))))
Nehodnotím tento seriál, lebo včera som si pozrela iba jednu časť.... trochu som sa nudila.
Svarinskej by pomohlo, keby jej maskéri nedávali toľko " brizolitu " na tvár....od krásy to má hodne ďaleko.
Osobne ma zaujala jedna " predavačka ", čo má rodičov krajčírov, také milé dievčatko.
Rehotajúce sa kone :-))))
Kritizoval, a teraz čo ? :-)))
Škoda Romanko, že si nevyzval sám seba.....veľká škoda.
Skvelé :-)
No vzhľadom na pôvod športovca, očakávam od niektorých " zaujímavé " komentáre....
September ďaleko, a tých prieskumov bude ešte habadej......a ktohovie ako to nakoniec dopadne
Páni novinári, takéto články Martinovi viacej uškodia ako pomôžu.....
Aj teraz ho bude svet obdivovať ?
„Dennodenne sa stretávam s nenávisťou úradníkov či bankárov,“ spresnila.
A čo dennodenne rieši na úradoch, resp. v banke ?
Martin......minulosť nezmeníš, no hádam si sa poučil, a nebuď urazený, ten alkohol tam žiaľ bol. Šancu Ti dal aj Jágr, a dopadlo to tak, ako to dopadlo. Mne osobne si sa herne v Spišskej páčil, no na repre to nestačí.
Škoda, že v čase keď s hokejom začínal, nemal rodinné zázemie aké by potreboval....
Takéto nešťastia sa stávajú všade.....na Slovensku naposledy 10.4.2023
Tento návrh zákona nebude v parlamente schválený, a pani Záborská by si už mala užívať dôchodok.
.....ach to obočie :-))))
tak si pozri.....
Deratizácia, dezinfekcia, dezinsekcia.....toto zrejme v tej väznici nepoznajú.....otras, hnus !
nevieš.....iba vypisuješ bludy
Alžbeta Ferencová vyzerá fantastický !
Tá, vraj " očarujúca ryšavka " to je doslova des.....zahalila sa do opony ? alebo čo to má na sebe, preboha :-))))
Budajko, a prečo ty nerešpektuješ politickú kultúru ?
Odporúčame