" mali by sme byť krajinou, kde sa ľudia nebudú báť zomierať "
povedz to aj na Ukrajine Zuzanka.....
" mali by sme byť krajinou, kde sa ľudia nebudú báť zomierať "
povedz to aj na Ukrajine Zuzanka.....
sám vieš, že každý zápas je iný, a každý súper je ( za určitých okolností ) zdolateľný....
dnes som si pozrela zápas USA - Česko....herný prejav USA bol skvelý, tipujem zlato
a ten bronz našim :-)
....tejto mimovládke sa mimoriadne dobre darí....
JOJ Šport.....prečo si nemohol pozerať ?
JOJ Šport.....prečo si nemohol pozerať ?
Historicky prvé MS tejto vekovej kategórie sa konali od 8. do 18. apríla 1999 v nemeckých mestách Füssen a Kaufbeuren. Vyhrali ich Fíni, a Slovensko malo bronz.
Držím chalanom palce, aby bola medaila :-)
„Slovensko nám veľmi vyhovuje. Máme prostriedky na ich zničenie,“ citoval hlavného trénera Fínska Lauriho Merikiviho po poslednom triumfe portál Iltalehti."
....nuž, nevyšlo to....
Gratulujem chalani !
ja Tvoje názory nepoznám, a ani ma nezaujímajú
19 rokov za niečo, čo ani žiadnu škodu nespôsobilo.....a za brutálnu vraždu 20 rokov
súhlas, polícia nech to vyšetrí a až potom poskytuje informácie
a ak všetko inak ? čo ak ide napr. o sebapoškodzovanie ?
" Je tu nová ...." takže s tým treba začať, preveriť dôvody prestupu z inej školy, a následne rozhovor zo strany polície ( samozrejme spolu so psychológom ) a všetko bude jasné.
Heger, Fiala a Morawiecki.....tri " mierové holubice " by už mali prestať hrkútať....
Ak ČTK prevezme informáciu britského denníka, tak je to jasné, že pravda bude niekde inde.....
fakt ?....hádam nájdeš :-)
V tej oblasti žijú bezdomovci, takže pre dotyčnú je problém bývania vyriešený.
Ak by dotyčný pochádzal z Ukrajiny, Kurilovská by bola stále na svojom poste.
Odporúčame