Počúvam rôznu hudbu, tak som si pustila aj toho / po matke / filipínčana....musela som to vypnúť, lebo to bol des. A ten slovák reprezentujúci Česko...škoda slov.
Počúvam rôznu hudbu, tak som si pustila aj toho / po matke / filipínčana....musela som to vypnúť, lebo to bol des. A ten slovák reprezentujúci Česko...škoda slov.
Šatan a spol. - dozrel čas na kompletnú výmenu, cca 10 rokov to ide " dole kopcom " so slovenským hokejom. A nie je to o tom, že by na Slovensku nebolo dosť talentov a kvalitných mladých trénerov, chyba je v tom, že nedostanú šancu...neviem koľkí máte možnosť vidieť tréningový proces v juniorke, v doraste - no hotová katastrofa. Ak sa nájde mladý chalan, tak radšej trénuje súkromne a odchádza mimo Slovenska. Začínajú letné prípravy, letné skill tréningy - a tam je vidieť, čo všetko nevedia a mali to dávno mať natrénované v kluboch pri " kvalitných " tréneroch...
za stavu 1:1 som ešte ako tak dúfala, že hádam by to mohlo aj vyjsť...no 3. tretinu som už ani nedopozerala a radšej som si objednala novú kabelku...
ľahšiu otázku nemáš ? ten dnešný zápas som si ani tipovať netrúfla...samozrejme, že víťazstvo by ma potešilo, no máme mužstvo v ktorom sú chlapci, ktorí nemajú také skúsenosti z MS ako majú iní hráči...a ešte mala poznámka - ja nepatrím medzi podporovateľov Šatana a spol., práve naopak ...
Počas týchto dní sa okrem práce venujem hokeju, a vypúšťam články, ktoré klamú a uvádzajú veľmi nepresné a zavádzajúce informácie. Chápem ich snahu vyvolať strach, strach z neexistujúceho nepriateľa. NATO som stále považovala za zločinecký spolok, a doposiaľ ma nikto nepresvedčil o opaku. V referende som hlasovala proti vstupu do EÚ - a vtedy som " schytala " poznámky typu - ty tomu nerozumieš. No a dnes - ako si už vtedy vedela, že to bude na h...o. Vo svete sa vyrába strašne veľa zbraní, a tie bude treba niekde použiť - a z toho mám obavy.
Dnes som videla jedno video v ktorom ukrajinské ženy bránia v " dobrovoľnom " odchode mužov na front. Tie ženy sa nebáli postaviť zúrivým verbovačom...rozhodne by som urobila to isté, ak by šlo o mojich mužov.
Dnes som vyhrala milión eur - je to klamstvo rovnako ako tento " príbeh ".
takéto zmanipulované prieskumy si nechaj pre seba, predpokladám, že na Ukrajine si v živote nebol a o názoroch bežných ukrajincov vieš veľké NIČ !
Robiť si z toho srandu je fakt za hranicou slušnosti.
Dobrý človek, za ktorého sa hanbí vlastná rodina...
" Podmienky zo strany Ruska sú pre Ukrajinu dobré, ak by ich prijali, tak už dnes mohlo byť prímerie a následne mier "....slová ukrajincov pracujúcich na Slovensku, ktorí neuvažujú o návrate domov
a ešte jednu - veľmi aktuálnu pre súčasnosť :
"Je úplne trápne, že namiesto kultivovanej diskusie sa udomácňuje na Slovensku čoraz agresívnejšia cenzúra. Oficiálne mainstreamové mediá nedávajú diskusii žiadny priestor, sústreďujú sa len na masívnu propagandu vládneho postoja. Ľudí s iným názorom kriminalizujú, zosmiešňujú poznámkami o dezolátoch, rusofiloch, Putinových agentoch. Veľmi rýchlo po nežnej revolúcii sa vzdávame slobody slova . Mali by sme sa držať Voltaire-ovho výroku:“ Pane, nesúhlasím s Vaším názorom, ale do konca života budem bojovať za to, aby ste ho mohli beztrestne hlásať“ Pani prezidentka, pán premiér, pán minister obrany a zahraničných vecí…toto je demokracia. Nie Vaša liberálna agresivita."
Zaujal ma Váš blog....no predpokladám, že v rámci diskusie tu bude plno negatívnych reakcii.
Pozrela som si aj Vaše staršie blogy z r. 2022 a dovolím si sem dať Vašu myšlienku :
"Prezidentovi Zelenskému mal dávno niekto vysvetliť, že nie je kandidátom na Nobelovu cenu, že si nezaslúži žiaden potlesk. Je neskúseným, nezodpovedným politikom. Politika je umenie možného. Tento politik úplne zle vyhodnotil, čo je začiatkom 21. storočia na našom kontinente možné. Určite nie členstvo Ukrajiny v NATO, aj keby to bolo zbožným prianím USA."
Ešte sú ďaleko od prípadného ( ak vôbec také bude ) stretnutia Putina a Zelenského. Moskva a Kyjev sa počas rokovaní dohodli, že podrobne rozpíšu a predstavia svoju víziu možného budúceho prímeria.
" Starosta vysvetľuje, že nadriadení dôverovali zamestnancovi, ktorý bol obľúbený."
Evidentne aj pán starosta " dôveroval " svojim podriadeným....ťažký amaterizmus bol ( je ) na tom úrade...zrejme by neuškodila dôsledná previerka NKÚ.
dobrý príspevok - dobrý postreh
V rámci vyšetrovania sa zrejme objavia aj iné skutočnosti, radový zamestnanec mzdového oddelenia by to sám nedokázal....v tomto skutku budú aj iní " zainteresovaní "...ak bude mať kvalitnú obhajobu a začne hovoriť, tak to môže skončiť všelijako...
Ukrajina ak chce prežiť, musí mať nového prezidenta, inej cesty niet. Tá snaha Zelenského vyhrážať sa každému je smiešna...Rusko má stále rovnaké podmienky a nemyslím si, že od nich ustúpi.
A ešte jedná vec...Putin sa osobne so Zelenským nestretne, nemá na to dôvod, a už to všetci pochopte.
Pani Štenclová asi tašku s darčekmi nedostala, preto je taká mrzutá :-))))
ani trochu sa nehaMbiš ? :-))))
Odporúčame