V období šestonedelia by sa pani Bajo mala predovšetkým venovať svojmu dieťatku...
V období šestonedelia by sa pani Bajo mala predovšetkým venovať svojmu dieťatku...
Vážená redakcia Pravdy, svojim nekonaním prispievate k šíreniu nenávisti !
Umožňujete rôznym nickom zverejňovať ich nenávistné, urážlivé príspevky !
na Čaputovú niekto strieľal ?
Treba sa opýtať Bidenovej ženy prečo nechala zneužívať starého, chorého muža Demokratickou stranou. Neprekážalo jej, že si celý svet z neho robil srandu ? Prachy boli pre ňu zrejme dôležitejšie...
1. Ten umelo vytvorený spolok - EÚ - sa rozbije sám.
2. Pre aké " obyvateľstvo " je to nepochopiteľné ?
on tomu nerozumie, no musí sa ku všetkému vyjadrovať...taký Truhlík :-)))
To, čo trepal ten " hokejový expert " nie je podstatné, podstatné je to, že opäť boli rozhodcovia slepí...dosť ma prekvapuje výkon rozhodcov na týchto MS.
Jasne...Teba sa Putin bojí... :-)))
"V rámci diskusie vyzdvihol dôležitosť Ukrajiny ako stabilného a spoľahlivého partnera v regióne. „Životným záujmom Slovenska je mať za suseda nezávislú, demokratickú a prosperujúcu Ukrajinu,“ zdôraznil."
....netrep Raši
" plechový ksicht a hrošia koža "....toto sa na ňu hodí, a ona tá hlupaňa sa tam bude držať zubami - nechtami...mala by už konečne odísť tam... kde to ako gynekologička dobre pozná :-)))
mala by sa radšej venovať svojim deťom, a odísť z politiky
Typ:
Zmluva
Č. zmluvy:
851/2022
Rezort:
Úrad vlády SR
Objednávateľ:
Úrad vlády SR
Námestie slobody 1, 813 70 Bratislava
IČO:
00151513
Dodávateľ:
METRO Cash & Carry SR s. r. o.
Senecká cesta 1881, 900 28 Ivanka pri Dunaji
IČO:
45952671
Názov zmluvy:
RÁMCOVÁ ZMLUVA NA DODÁVKU POTRAVÍN
ID zmluvy:
6795937
Verejné obstarávanie:
Portál UVO
Poznámka:
Táto Zmluva sa uzatvára na dobu určitú, a to na 12 mesiacov odo dňa nadobudnutia jej účinnosti alebo do vyčerpania finančného limitu podľa článku IV. tejto Zmluvy, podľa toho, ktorá skutočnosť nastane skôr.
Zverejnil:
Úrad vlády SR
Celková čiastka: 87 764,72 €
Môžeš sa aj k tomu vyjadriť, ty Bajo odborníčka :-))))
Ahoj, včera v noci nám vypadol internet, od rána to riešim - som poriadne vytočená a odniesli si to na zákazníckej linke...tak som si pustila tú mladú dámu a poriadne pridala zvuk LOL
ani viac nepíš...lebo tu aj steny majú uši :-)
mimo témy....nejako neregistrujem nick Brehy...
Odporúčame