je tam jedno dosť " divoké " pravidlo, o ktorom málokto vedel...takže ten záznam nemohol byť použitý - ak myslíš na to
je tam jedno dosť " divoké " pravidlo, o ktorom málokto vedel...takže ten záznam nemohol byť použitý - ak myslíš na to
Merci beaucoup....celkom som toho Emanuelka nepochopila, za čo vlastne tým " votrelcom " ďakoval :-)))
A tá plamenná obhajoba " použitej vreckovky " je doslova smiešna....
no nemohli...ale ten zápas už treba nechať tak, a skôr sa sústrediť na tie ďalšie, ktoré chalanov čakajú
teraz si ma ohúril....ty offside :-))))
ale veď Peťo sa tam narodil...tak čo Ti prekáža ?
ten brankár musel vedieť o tom, že prípadný faul brankára - ak ho rozhodcovia nezaregistrujú - sa po proteste neoveruje zo záznamu, no a on to riskol...čo samozrejme odsudzujem !
nepozerá sa video iba pri faule brankára....tak sa tu nehraj na odborníka
ty ma nepoučuj, lebo ani ty si o tom nevedel....teraz keď sa to už všade vysvetľovalo, tak tu robíš zo seba hrdinu
tak to budú musieť kompetentní zmeniť, aby sa v budúcnosti takéto veci neopakovali...a brankári neopakovali to isté, čo ten rakušan...mňa najviac nahnevala jeho reakcia pri vyhlasovaní...evidentne na ňom bolo vidieť, že si bol plne vedomý toho, čo spravil
tú reakciu brankára som postrehla aj ja, a presne som skonštatovala to isté čo aj ty teraz...dobre, že si to sem napísal
veď v pohode, ak je také pravidlo, že nemôžu - beriem to....ale aj tak si to odkonzultujem s inými rozhodcami a musia mi to pravidlo aj ukázať kde je uvedené...
jedine jedno slovo, ktoré nižšie napísal, ho prezradilo, že tie nicky, ktoré spomínaš a ktoré sú momentálne zablokované sú jeho...dávam ho do ignore, pretože nemám chuť sa s ním naťahovať
dobre, tak ak záznam nemôžu použiť, tak boli na tom ľade slepí ?
jediná možnosť, ktorá by mohla pomôcť je.... nereagovať na jeho príspevky, úplne ho ignorovať
viem kto je Jonák, a pamätám si ako musel platiť pokuty.....neviem, ale myslíš si, že realizačný tým nepozná pravidlá ?
sú štyria na ľade, majú možnosť pozrieť záznam....a aj tak sú tie ich výkony slabé
Bol to faul, o tom niet pochýb...ten rakušan nech sprosto neklame !
No najväčšiu chybu urobili rozhodcovia, pretože si ten zákrok mali pozrieť zo záznamu, na takom podujatí ako sú MS by k takým chybám nemalo dochádzať.
A čím uťalo ? Použili gilotínu ? :-))))
oprava nemám.
ty nechápeš množstvo vecí, u Teba je to klasika....začína hokej, nemáš čas na Tvoje drísty
Odporúčame