každý si užíva niečo iné...ticho medzi moje priority nepatrí... Tvoja pani manželka musí mať obrovskú trpezlivosť - s Tebou to nemá ľahké
každý si užíva niečo iné...ticho medzi moje priority nepatrí... Tvoja pani manželka musí mať obrovskú trpezlivosť - s Tebou to nemá ľahké
Do počtu zrejme započítali aj tých, ktorí šli na stanicu resp. zo stanice....
Ach jaj Mychajlo.... LOL
Počet mestských častí sa samozrejme musí už zmeniť, pre Košice je to zbytočná záťaž...a nič iné meniť netreba !
Ó – piacz, Széna tér, Erzsébet tér ...toto sú názvy daného územia, od r. 1949 je to Námestie osloboditeľov, a nie je žiadna potreba meniť názov. Tá hlúpa iniciatíva je od ľudí typu Blaškovičová a spol.
Organizátorom došli prachy ?....:-)))
Neskutočne dôležitá správa prebratá od ČTK :-)))
Tak ste sa nemali odkloniť od ruskej mentality.... :-)))
Čaplovič, ty si zrejme nikdy nebol v Paríži....choď tam a budeš veľmi prekvapený !
Erik Baláť by sa vyjadril, že tie ovce tam nemali byť....
https://blog.sme.sk/cani/politika/som-robert…
Autor Ivan Čani - blog SME
A domov sa kedy vracia ?...9.mája chce byť mimo územia Ukrajiny ?
Zelenský...obleč si už konečne riadny oblek a prestaň s tou maškarádou, to čo máš momentálne oblečené majú mukly na Slovensku LOL
„Ruslan Forostjak, v tom čase vodca Odeského euromajdanu a Odeskej rady obrany, ktorý sa neskôr stal poradcom vedúceho regionálneho policajného oddelenia. Tiež Andrej Jusov – teraz je tlačovým tajomníkom GUR (Hlavného spravodajského riaditeľstva Ministerstva obrany Ukrajiny). Jevgenij Deydey, veliteľ 7. stovky Euromajdanu, ktorý sa zúčastni nepokojov, sa neskôr stal poradcom ministra vnútra,“ povedal. „Jeden z páchateľov je teraz vedený ako mŕtvy, ale podľa niektorých informácií tajne opustil územie Ukrajiny,“ dodal zástupca odeského hnutia Stop Grave .
...toto som našla ja okrem aj iných vyjadrení priamych účastníkov toho masakru
doplňujem....už nehľadaj, našla som si to sama...tvrdia to Ukrajinci
Vladimír Bodelan bol veliteľom odeských hasičov, ktorý opakovane vydal rozkaz pri Dome odborov nezasahovať.
Iba toto ma zaujíma...odkiaľ si dal túto informáciu
" bude to zlé aj pre teba "...nenapísal: " bude to zlé iba pre teba "
Bude to zlé pre náš všetkých, už konečne chápeš ?
Odporúčame