ficko utoči na vsetkych ktorí nam dodavaju ropu a potom sa čuduje ze sa s nim nebavia
ficko utoči na vsetkych ktorí nam dodavaju ropu a potom sa čuduje ze sa s nim nebavia
russi su babraci
ako Chorvati povedia, tak bude
Závod Antolin plánuje postupne ukončiť činnosť v Trnave, strata práce hrozí desiatkam zamestnancov
Makyta Púchov či bánovecká Eterna
Prepúšťajú ECCO v Martine, Samsung, Smith Turpak Obaly, Foxconn Slovakia z Nitry, Bukóza atď
Podľa novembrového prieskumu Slovensko-nemeckej obchodnej a priemyselnej komory až 45 percent podnikov s nemeckými vlastníkmi plánuje v nasledujúcom období znížiť investičnú aktivitu.
A zatial takto na slovensku. Samsung len špička ľadovca. Firmy na Slovensku škrtajú akékoľvek investície, mnohé budú prepúšťať Ničia ich dane, odvody a nepredvídateľná legislatíva.
Mama ožen ma na TA3, komunisticky k.kt Blboš v žiari reflektorov
a to russ neobsadil este ani Donbas
SAS a Demokrati by mali vytvoriť koalíciu
TA3 som mal za serioznu televiziu, tak neviem prečo tam pozyva bombicovcov
ja hovorim že málo, kludne zdvojnasobme russké mrciny
fico buduje ľudacku totalitu
do jachymovskych bani s komunistom Blbošom
po volbách treba Blbošovi spravne po komunisticky znárodniť majetok
blablablahahaaa, čurák komunistý čo zabil fotra :)
bombicovci vytiahli teraz miesto svastiky a prekrízenych kosakov iranske vlajocky ako pozerám :)
Blboš je štvrtá cenova skupina
Odporúčame