zasa píše navoňane lístočky
pre iranskych vlajočkárov je to smutná správa
aha iransky vlajočkár
mozno ked ešte zo dva statusiky napíšeš
nech ho čert berie
mám nádej ze takto ak nie horsie bude odchadzať aj zdrveny fico
urcite si tvoj statusik prečita :)
Ukrajina a nie slovensko formuje politiku
fňuká ako fico keď zistil ze je k.kt
uplakanec sa práve pochoval
učeň Kičuru
russ si na Ukrajine vylamal zuby
uplakany Orban báči aky citový vydierač :)
nech už pomaly cvičí rozpažmo šípku
koniec russkej ropy znamená oslobodenie strednej europy
zbohatol na smrti
po vojne budu zničene dve krajiny
ficko sníval svoj russky sen ale bratia Chorvati ho z neho prebudili
Preprava ropy cez chorvatsky systém JANAF pre skupinu MOL pokračuje podľa zmluvných záväzkov a zabezpečuje dodávky nerusskej ropy do Maďarska a na Slovensko
pokial sa madarsky MOL potáca, tak rakuska rafineria OMV ryžuje
Odporúčame