napíše ludák
napíše ludák
topolčianska zlatokopka zmaďarizovala slovensko
naši náckovia budu teraz bojkotovať chorvátsko a radšej si zaplatia lacny Allinclusive v Egypte :)
v Europe dole burky
načo sá hádať s tym prerastenym deckom, za starych čias platilo že facka je najsilnejší argument
bombicovec fico sa zdá že si exil v chorvatskej vile neužije
tuční náckovia su dnes influenceri, stačilo by mu zakazat internet do konca života a poslať ho k lopate
jedneho krasneho dňa dostane slovensko jeden velky blok, vlastne už dostalo ban od investorov
bratia Ukrajinci aj Chorvati posielaju starého fašobolševika do prdele
podla mňa Cintula sedí len za iný názor
bombicovcov by mali vešať ako ľudákov po vojne
Bombic je súčasťou smeráckej fašistickej rodiny
chudáčikovia russi hovoria o terorizme :)
Leyenová o tom vie?
Babiš ziskava členstvo v plienkovom klube Aninabojnaukrajinu
a fico čo este rozdava karafiaty babkám?
čaptavy russ bude rád ked mu nejaka armada vôbec zostane
čas hra proti russom
socialistka Merkelova to pobabrala
Odporúčame