Hegseth je ako náš Che gue blboš
Hegseth je ako náš Che gue blboš
Kto veri fickovi v Europe, polozme si otazku
Irán už iba zbytocne predlzuje agóniu rovnako ako russko
z čoho by tento skrachovany stat žil nebyť EU
časomiera jeho niti života sa prave zacala stenšovať
plač russáčikov je moja rajská hudba
vsak ich nechaj vyplakat sa pod člankom
a tym padom je po iranskom letectve
tú obnovu slovenska ale nejak nevidno, neviem ci žijem na inom slovensku
socialista v tryskáči
doba dožitia jeden deň
Myslím ze uz je po vojne, dufam že to nebudu naťahovat ako russ tu telenovelu na Ukrajine
kade chodi len sa sťažuje maďar
russku techniku opravis aj kladivom, v tomto má navrch
urcuje ju trh a ked má maďar dopyt, tak cena ide hore
russkemu letectvu by som dával tak jeden deň
F 35 je pánom neba
Draha elektrina je na slovensku vdaka deficitnemu maďarsku a srbsku, ktorí su cistí dovozcovia
ficko je uz ako Leyenovej tampón
Odporúčame