dve najchudobnejšie krajiny v EU maju ako jedine problem s dodavkami ropy
dve najchudobnejšie krajiny v EU maju ako jedine problem s dodavkami ropy
bez Bruselu su ti dvaja trpáci absolutne nemožní
Rubio tu bol vybavovat prelety bombarderov, tak fico odsudzuje utoky
fico je MAGA vojnovy štvač, uz vieme co tu Rubio vybavoval
štekať spoza plotu mu ide bolševikovi, ale ked má odsudiť Trumpove utoky, alebo ísť rokovať do Kyjeva, tak to nie
Turecko už začína upozorňovať Irán, zdvíha varovny prst
šňupák Kali je ministrom vojny
mopslik ficko sa videl svojou optikou ako velký pes, ukazalo sa že nie
neviem nesledujem
ficko je suverén jedine vo svojej fejsbukovej bubline
a naši predposrati záklaďaci by ani nevykukli zo zakopu
Prečo ked ma ficko vzdy problem sa utieka pod Leyenovej krídla?
vraj dvaja suveréni :)
Podla mňa by to Trump mohol aj odvolať, už to dorazia aj bez USA
Starká, prosím ťa, príď! Pan Zelenský sa na nas škaredo pozrel.
ku Kataru sa k utokom pripajaju aj Saudi, zbohom Irán
Brusel prosim pomôž :)
dvaja Uhorski paraziti prisatí na EU cecok
vsak keď niečo chcu ti dvaja Uhorski pajaci tak nech idu do Kyjeva a nestažuju sa v Bruseli
po ajatolahovi by mal Trump trochu podiskutovat aj s kremelskym Potkanom
Odporúčame