čim bližšie sme ku termín pojednávania kauzy Očistec tak tym je zderomafia nervóznejšia
čim bližšie sme ku termín pojednávania kauzy Očistec tak tym je zderomafia nervóznejšia
už je poobede, to uz by mali byť touto dobou davno doma :)
karta sa obrati ked sa vysetrovatelia vratia na svoje funkcie
ja ta budem vypalovať, budes mi odovzdavať svoj dôchodok
Nevadi, vsetka praca poodchadza do okolitych krajin a slovač bude zasa migrovat po celej európe
stavme sa co bude skôr, šmantlavy russ dobyje cely Donbas v roku 2250 alebo si ho Ukrajina vezme späť
Orban báči kade chodi iba sa stažuje
Ved predsa slovenský podnikatel ich zamestna za minimalnu mzdu, teda ak bude mat pre nich robotu
oklamane ficotleby uz netlieskaju svojmu mierovemu MAGA prezidentovi
Donbas a Krym je Ukrajinský, russ tam nebude nikdy v bezpeči
russ je hnus
Zelenskyj vysmial Orbána a ten s dlhym nosom sa sťažuje Leyenovej, fas madarsky :)
Gašparko a Bodor si vybavujú beztrestnost
firmy dávajú slovensku zbohom
800 psychiatrov odporuca ficovi pomoc
a zatial na slovensku rastie kriminalita a daňove podvody
fickov zly sen https://youtu.be/U6bEP7Ezq7w?si=Cz3Pvg6k1whg…
ficcoti sa snažia vyhnúť prúžkovanemu pyžamu
Odporúčame