sprosté ficotleby treba vodiť za nos
sprosté ficotleby treba vodiť za nos
končita naraz ako kope za EU, inak vzdy do nej
fico sa obklopil samymi odbornikmi, rozumej podomovymi predavačmi teplej vody
zabiju ho vlastní
radšej by nam mohla mangalica odblokovať miliony za darovane Migy
Už nikdy Ukrajinec nenazve russa bratom
russko sa bude parcelovať
na Ukrajine sa russ dobre vymlátil
komplet trolia farma
vyhovorky a sebalútosť mu vzdy isli
zachvilku obviní EU alebo starú šimečkovu aj za nedostavanú dialnicu do Košíc
ficokristovu nohu by si mal bozkavať :)
russká žebrota nevie dobyť ani Ukrajinu a to touto dobou mala byt už pri Atlantiku
ficko vám pošle sedlač 5,50 euro na energodotáciach a tym vam zapcha huby
korupcia je predsa pracovnou metódou bombicovca Šutaja, žiaka Kičuru
fotovoltika na každu strechu a budete vysmiaty ako ja :)
na priklade Ukrajiny je dobre vidieť ze keby USA nepomohli v 2 sv vojne russku uz by sa tam šprechovalo
a potom budu zasa elektrarne vyplakavať ze nemaju začo splacať Mochovce, tak ich budeme dotovať a tak dookola
po 12 rokoch vojny je russ stale iba na Donbase
Odporúčame